Zaproszenie na konferencję medycyny podróży 21-23 kwietnia 2023 w Gdyni.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Członkowie Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Szanowni Państwo,

W imieniu Sekcji Medycyny Podróży Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej pragniemy zaprosić Państwa, lekarzy różnych specjalności oraz osoby zainteresowane problematyką medycyny podróży do wzięcia udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej ‘Medycyna podróży w praktyce lekarskiej’, która odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2023 r. w hotelu Mercure w Gdyni.

Pierwsza konferencja, która miała miejsce 21-23 kwietnia 2022 r. w Warszawie, nakreśliła kierunek działania środowiska naukowego i lekarskiego w obszarze medycyny podróży w Polsce.

Duży nacisk podczas kolejnych konferencji zostanie położony na formułę warsztatową i praktyczne omówienie sytuacji, z którymi spotykają się lekarze w kontakcie z pacjentami w gabinecie medycyny podróży. Omówienie zagrożeń zdrowotnych występujących w krajach najczęściej odwiedzanych przez polskich podróżnych, opisy przypadków w pytaniach i odpowiedziach, jak również działalność Certyfikowanych Ośrodków Medycyny Podróży należących do Krajowej Sieci (w kontekście prawidłowego przygotowania podróżnych do wyjazdu, jak i monitorowania ich problemów zdrowotnych po powrocie), będą priorytetowymi tematami przedstawianymi przez wykładowców podczas wydarzeń konferencyjnych.

Wszyscy uczestnicy Konferencji oprócz zasobu wiedzy otrzymają certyfikaty i punkty edukacyjne.

Zapraszamy w dniach 21-23 kwietnia 2023 do Gdyni,
Sekcja Medycyny Podróży PTMR
prof. Krzysztof Korzeniewski
dr med. Dagmara Pokorna-Kałwak
dr med. Małgorzata Koziarska-Rościszewska

Zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.konferencja-medycyny-podrozy.pl/

Dodaj komentarz