Webinar: Medycyna podróży a szczepienia - 23.05.2024 r. godz. 19:00

Z wielką przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z naszą serią nagrań edukacyjnych, poświęconych zagadnieniom opieki koordynowanej. Nasz cykl materiałów ma na celu dostarczenie Państwu kompleksowej wiedzy na temat nowych ról w zespole Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), wdrożenia opieki koordynowanej, a także nowych zadań lekarza POZ w tym modelu opieki.

Materiały video nt. ogólnych zagadnień dotyczących opieki koordynowanej dostępne są wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Nagrania, które przygotowaliśmy, obejmują następujące tematy:

  1. Nowe role w zespole POZ - omawiamy zmiany i nowe funkcje pojawiające się w zespołach podstawowej opieki zdrowotnej w kontekście opieki koordynowanej.
  2. Wdrożenie opieki koordynowanej - 10 kroków - jak się przygotować i jak zacząć? - krok po kroku prowadzimy przez proces przygotowania i wdrożenia systemu opieki koordynowanej, podając praktyczne wskazówki, które pomogą Państwu w efektywnym rozpoczęciu.
  3. Nowe zadania lekarza POZ w opiece koordynowanej - szczegółowo omawiamy nowe obowiązki i zadania lekarzy w ramach opieki koordynowanej, podkreślając ich kluczową rolę w efektywnym funkcjonowaniu całego systemu.

 

Nagrania te są skierowane do szerokiego grona odbiorców, w tym lekarzy, pielęgniarek, menedżerów ośrodków zdrowia oraz wszystkich zainteresowanych tematem opieki koordynowanej. Zapewniamy, że materiały te stanowią cenne źródło wiedzy, niezależnie od Państwa dotychczasowego doświadczenia w tej dziedzinie.