Webinar: Buprenorfina i oksykodon: jak i komu włączać leczenie w POZ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze zorganizowanego w ramach Akademii Leczenia Bólu. Tematem przewodnim spotkania będzie „Buprenorfina i oksykodon: jak i komu włączać leczenie w POZ”. Wydarzenie odbędzie się 18 lipca o godz. 19:00 na platformie ZOOM.

Zapraszamy do udziału w nadchodzącym webinarze poświęconym zastosowaniu buprenorfiny i oksykodonu w leczeniu bólu w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. W trakcie tego wydarzenia zostaną szczegółowo omówione kluczowe aspekty związane ze stosowaniem tych opioidowych leków przeciwbólowych, ze szczególnym uwzględnieniem wskazań, przeciwwskazań oraz właściwej selekcji pacjentów.

Program webinaru obejmie charakterystykę buprenorfiny i oksykodonu, w tym omówienie mechanizmów działania tych leków, jak również kwestie dotyczące tego, jak i komu włączać leczenie tymi lekami.

Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko pogłębić swoją wiedzę, ale także wymienić się doświadczeniami z innymi specjalistami. Zapraszamy udziału w wydarzeniu, które pozwoli na zdobycie cennych informacji i umiejętności w zakresie leczenia bólu przy użyciu buprenorfiny i oksykodonu w POZ.

Prowadzący: lek. Agnieszka Matusiak-Jońska – specjalistka medycyny rodzinnej


Akademia Leczenia Bólu – Spotkania online

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 16-1024x640.png

Ból, będący powszechnym zjawiskiem, stanowi częsty powód wizyt pacjentów w gabinecie lekarza rodzinnego, zarówno w przypadku bólu ostrych, jak i przewlekłych. W odpowiedzi na tę problematykę Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej zorganizowało serię spotkań online w ramach Akademii Leczenia Bólu.

Spotkania te, odbywające się w formie interaktywnej rozmowy, skoncentrowane są na temacie leczenia bólu w podstawowej opiece zdrowotnej. Cała seria obejmuje 8 spotkań, które realizowane będą za pośrednictwem platformy internetowej ZOOM. Ta interaktywna forma spotkań pozwala na aktywny udział uczestników, zapewniając bogatą wymianę wiedzy i doświadczeń związanych z leczeniem bólu w praktyce lekarza rodzinnego.

Serdecznie zapraszamy!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-2023-09-14-o-07.24.56.png
Partnerem projektu jest GL Pharma

Dodaj komentarz