Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

 

Akademia Rezydenta to projekt Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, którego celem jest wsparcie lekarzy rodzinnych przygotowujących się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

 

W ramach Akademii Rezydenta członkowie PTMR mają dostęp do platformy online zawierającej bazę pytań i testów z minionych sesji egzaminacyjnych, wzbogaconych o pełne odpowiedzi i komentarze ekspertów wraz ze wskazaniem źródeł informacji.

Z dumą podkreślamy, że regularnie pracujemy nad jej ulepszaniem, aby zapewnić najwyższą jakość edukacyjną i profesjonalne wsparcie w przygotowaniach do egzaminów oraz doskonaleniu umiejętności zawodowych.

 

Dodatkowo przed każdą sesją PES organizowane jest szkolenie online, w trakcie którego uczestnicy wydarzenia mają możliwość zapoznać się z aktualnymi wytycznymi omówionymi na podstawie pytań egzaminacyjnych. Szkolenie każdorazowo podzielone jest na spotkania tematyczne obejmujące najczęstsze zagadnienia egzaminacyjne.

Szkolenie ma formę interaktywną z możliwością zadawania pytań prowadzącym, a także sprawdzenia swojej wiedzy w trakcie spotkań.

 

Serdecznie zachęcamy do aktywnego korzystania z platformy oraz udziału w szkoleniach, które stanowią wyraz naszego zaangażowania w rozwijanie kompetencji zawodowych w dziedzinie medycyny rodzinnej.

 

Dostęp do bazy pytań mają zalogowani Członkowie PTMR posiadający zweryfikowany numer PWZ.