Konsultant krajowy w dziedzinie medycyny rodzinnej – dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas

dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas

 

 

 

 

Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
ul. Syrokomli 1, 51-141 Wrocław

 

71-325-51-26
kk.medrodzinna@gmail.com

Ankieta na temat specjalizacji

Ankieta przygotowana przez Konsultanta Krajowego w dziedzinie medycyny rodzinnej we współpracy z Komisją Młodych Lekarzy Rodzinnych KLRwP

Więcej informacji

Wybierz jeden z poniższych linków, aby wypełnić ankietę

Link do ankiety dla lekarzy w trakcie i 5 lat po zakończeniu specjalizacji

Link do ankiety dla kierowników specjalizacji

Opieka paliatywna w POZ

Projekt pod patronatem Konsultanta Krajowego medycyny rodzinnej

Zapraszamy Państwa do współpracy w projekcie, który jest objęty patronatem konsultanta krajowego medycyny rodzinnej oraz dwóch towarzystw naukowych.

Więcej informacji

Stanowiska i komunikaty

Wykaz piśmiennictwa dla lekarzy realizujących kształcenie specjalizacyjne oraz przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego w dziedzinie MEDYCYNY RODZINNEJ 2020

Wykaz piśmiennictwa

 

Ministerstwo Zdrowia opublikowało 1 lipca 2020 r. dwa ważne komunikaty dotyczące lekarzy w trakcie specjalizacji związane z obecnym stanem epidemicznym.

Komunikat ws. części ustnej Państwowych Egzaminów Specjalizacyjnych w sesji wiosennej 2020 r.

Zobacz komunikat

Komunikat w sprawie odbywania staży kierunkowych i wykonywania testów w kierunku COVID-19 dla lekarzy i lekarzy dentystów odbywających szkolenie specjalizacyjne

Zobacz komunikat

Stanowisko Konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny rodzinnej z dnia 30 kwietnia 2020 r. dotyczące przeprowadzania badań bilansowych u dzieci w czasie trwania pandemii COVID-19

Stanowisko 30.04.2020 r.

Stanowisko Konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny rodzinnej z 8 kwietnia 2020 r. dotyczące procedury postępowania w przypadku podejrzenia lub rozpoznania zakażenia SARS CoV-2 u pracownika podmiotu medycznego POZ i NiŚOZ.

Stanowisko 08.04.2020 r.

Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej 18.03.2020 r. wydała stanowisko w sprawie realizacji programu specjalizacji z medycyny rodzinnej w czasie stanu epidemicznego/epidemii SARS-CoV-2.

Stanowisko 18.03.2020 r.

Działalność edukacyjna

Poniżej dostępne są materiały edukacyjne powstałe dzięki pracy Konsultanta Krajowego

Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej przygotowała kolejny webinar przedstawiający najnowsze zalecenia w zakresie pracy lekarzy POZ pod tytułem: “Funkcjonowanie POZ w dobie epidemii SARS-CoV-2 – stan na 20 kwietnia 2020”

Webinar w serwisie PTMR

W odpowiedzi na sygnały płynące ze środowiska lekarzy rodzinnych, Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej przygotowała kolejny webinar poświęcony CoViD-19: “CoViD-19 w POZ – stan na 23 marca 2020”

Webinar w serwisie PTMR

Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej wraz z Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce oraz Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej przygotowała zaktualizowane wskazówki dla lekarzy POZ w związku z zagrożeniem epidemią CoViD-19 z wybranymi aspektami organizacyjnymi.

Pobierz dokument

W odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez środowisko lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej został przygotowany webinar mający na celu udzielenie odpowiedzi na pytania związane z obecną epidemią SARS-CoV-2.

Webinar w serwisie PTMR

Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej wraz z Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce oraz Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej przygotowała wskazówki dla lekarzy POZ w związku z zagrożeniem epidemią CoViD-19.

Pobierz dokument

W związku z ustaleniami Ministerstwa Zdrowia w zakresie nowego schematu postępowania dla POZ i NiŚOZ dotyczącego koronawirusa SARS-CoV-2 w poniedziałek 09.03.2020 t. o godzinie 20:00 obył się webinar!

Webinar w serwisie PTMR

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, Ministerstwo Zdrowia przygotowało nowy schemat podstępowania dla POZ i NiŚOZ dotyczący koronawirusa SARS-CoV-2:

Schemat SARS-CoV-2 czarno-biały

Schemat SARS-CoV-2 kolorowy

Zapisz się do naszego Newslettera