Konsultant krajowy w dziedzinie medycyny rodzinnej – dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas

dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas

 

 

 

 

Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
ul. Syrokomli 1, 51-141 Wrocław

 

71-325-51-26
kk.medrodzinna@gmail.com

 

 

 

Stanowiska i komunikaty

Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej 18.03.2020 r. wydała stanowisko w sprawie realizacji programu specjalizacji z medycyny rodzinnej w czasie stanu epidemicznego/epidemii SARS-CoV-2.

Stanowisko 18.03.2020 r.

Komunikat Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej oraz Konsultantów krajowych w dziedzinie pediatrii, medycyny rodzinnej i epidemiologii dotyczący wizyt profilaktycznych dzieci:

Komunikat 13.03.2020 r. PDF

Działalność edukacyjna

Poniżej dostępne są materiały edukacyjne powstałe dzięki pracy Konsultanta Krajowego

W odpowiedzi na sygnały płynące ze środowiska lekarzy rodzinnych, Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej przygotowała kolejny webinar poświęcony CoViD-19: “CoViD-19 w POZ – stan na 23 marca 2020”

Webinar w serwisie PTMR

Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej wraz z Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce oraz Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej przygotowała zaktualizowane wskazówki dla lekarzy POZ w związku z zagrożeniem epidemią CoViD-19 z wybranymi aspektami organizacyjnymi.

Pobierz dokument

W odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez środowisko lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej został przygotowany webinar mający na celu udzielenie odpowiedzi na pytania związane z obecną epidemią SARS-CoV-2.

Webinar w serwisie PTMR

Konsultant krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej wraz z Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce oraz Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej przygotowała wskazówki dla lekarzy POZ w związku z zagrożeniem epidemią CoViD-19.

Pobierz dokument

W związku z ustaleniami Ministerstwa Zdrowia w zakresie nowego schematu postępowania dla POZ i NiŚOZ dotyczącego koronawirusa SARS-CoV-2 w poniedziałek 09.03.2020 t. o godzinie 20:00 obył się webinar!

Webinar w serwisie YouTube

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, Ministerstwo Zdrowia przygotowało nowy schemat podstępowania dla POZ i NiŚOZ dotyczący koronawirusa SARS-CoV-2:

Schemat SARS-CoV-2 czarno-biały

Schemat SARS-CoV-2 kolorowy

Zapisz się do naszego Newslettera