Opieka koordynowana

Informacje, webinary, pliki

Zbiór najważniejszych informacji na temat opieki koordynowanej w jednym miejscu. Materiały dostępne bezpośrednio lub w części po zalogowaniu. 

Opieka koordynowana: Wdrożenie opieki koordynowanej – 10 kroków

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z drugim materiałem edukacyjnym skupiającym się na kwestiach związanych z działaniem opieki koordynowanej w POZ. Niniejszy materiał video został nagrany w Centrum Medyczno-Diagnostycznym w Siedlcach. Kierownik jednostki dr n. med. Paweł Żuk omówił 10 kroków koniecznych do zrealizowania podczas procesu wdrażania opieki koordynowanej w przychodni.

Czytaj więcej »

Opieka Koordynowana: Nowe role w zespole POZ

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym materiałem edukacyjnym skupiającym się na aspektach związanych z działaniem opieki koordynowanej w POZ. Niniejszy materiał video został nagrany w gdańskiej przychodni BaltiMed. Kierownik przychodni dr Andrzej Zapaśnik wraz ze swoim zespołem omówił role jakie pełnią koordynator, pielęgniarka, edukator i dietetyk.

Czytaj więcej »

Grupa na fb

Miejsce stworzone przez PTMR aby dzielić się wiedzą i doświadczeniami z wdrażania OK

Zarządzenie Prezesa NFZ

z dnia 29 września 2022 r. zmieniające zarządzenie w sprawie warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna

Rozporządzenie MZ

z dnia 15 września 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej

Wytyczne nt. opieki koordynowanej w diabetologii

Zbiór informacji i wytycznych nt. OK w diabetologii i ścieżki diagnostyczno-terapeutycznej w cukrzycy

Materiały video

W tym miejscu pojawi się zbiór materiałów szkoleniowych przygotowanych przez PTMR nt. wdrażania opieki koordynowanej w POZ oraz ogólnych zagadnień z nią związanych.

Szkolenia

Jednym z pierwszych tematów szkoleń przygotowywanych przez PTMR jest opieka koordynowana w diabetologii.

Newsletter

Zachęcamy do obserwowania strony www PTMR oraz dołączenia do naszego newslettera (rejestracja poniżej).