Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Konferencja Medycyny Podróży 2023: Gdynia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję Medycyny Podróży, która odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2023 roku w hotelu Mercure w Gdyni.

W imieniu Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży pragniemy zaprosić, wszystkie osoby, które złożyły w 2022 r. deklaracje przystąpienia do Krajowej Sieci Ośrodków Medycyny Podróży, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej Tropikalnej i Podróży, do wzięcia udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej ‘Medycyna podróży w praktyce lekarskiej’.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać wykładów i dyskusji prowadzonych przez ekspertów z dziedziny medycyny podróży. Priorytetowymi tematami przedstawianymi przez wykładowców podczas konferencji będą: omówienie zagrożeń zdrowotnych występujących w 12 krajach najczęściej odwiedzanych przez polskich podróżnych (całodniowe warsztaty), dziecko, kobieta, senior, pacjent z wielochorobowością oraz z zaburzeniami odporności w podróży, jak również działalność Certyfikowanych Ośrodków Medycyny Podróży należących do Krajowej Sieci (w kontekście prawidłowego przygotowania podróżnych do wyjazdu, jak i monitorowania ich problemów zdrowotnych po powrocie).

Oprócz zasobu wiedzy uzyskanej od wykładowców, w materiałach konferencyjnych otrzymają Państwo zaktualizowaną, ponad 600-stronicową książkę 'Medycyna Podróży 2023-2024′, podręcznik przydatny do pracy w gabinecie medycyny podróży.

Szczegóły dotyczące rejestracji oraz programu konferencji znajdują się na stronie internetowej wydarzenia:

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji!

Dodaj komentarz