Webinar: Miejsce diklofenaku pośród leków z I szczebla drabiny analgetycznej - 18.06.2024 r. godz. 19:00

XVI Kongres Top Medical Trends

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
TMT22

Zapraszamy na XVI Kongres Top Medical Trends, doroczne spotkanie lekarzy wszelkich specjalności. W tym roku wydarzenie organizowane jest w Poznaniu i trwa od 25 do 27 marca. Program wydarzenia adresowany jest szczególnie do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej.

Jakie postępy poczyniła medycyna w diagnozowaniu i leczeniu otyłości u dzieci? Czym w chorobach metabolicznych wyróżnia się hipercholesterolemia rodzinna? Jak przeprowadzić kompleksową ocenę geriatryczną w POZ? To tylko kilka z tematów, jakie zostaną poruszone podczas szesnastej edycji Kongresu Top Medical Trends. Przez trzy dni uczestnikom zostaną zaprezentowane wytyczne i najnowsze standardy postępowania z niemal wszystkich dziedzin medycyny. Eksperci i liderzy medycyny poruszą zagadnienia z takich dziedzin, jak medycyna rodzinna, dermatologia, kardiologia, neurologia, pediatria, reumatologia, gastroenterologia, pneumonologia, oraz wielu innych.

Po dwóch latach przerwy kongres wraca do formuły stacjonarnej. Dzięki niej uczestnicy będą mieli możliwość zadania na żywo pytania wykładowcom, wymiany doświadczeń z innymi lekarzami oraz rozmowy z przedstawicielami na stoiskach firm farmaceutycznych.

Dowiedz się więcej:

Rada Naukowa XVI Kongresu Top Medical Trends

Program XVI Kongresu Top Medical Trends

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.