Nagranie webinaru: Szkolenie dla Koordynatorów w POZ. Wzmocnij Swoje Umiejętności Zarządcze!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru pt. „Szkolenie dla Koordynatorów w POZ. Wzmocnij Swoje Umiejętności Zarządcze!”.

Szkolenie jest zaprojektowane, aby wyposażyć koordynatorów POZ w zaawansowane umiejętności zarządzania i komunikacji. Uczestnicy nauczą się, jak optymalizować działania zespołu i podnieść standardy komunikacji z pacjentami.

Szkolenie prowadziła pani Anna Fabiszak-Muzyka.

Anna Fabiszak-Muzyka – Ekspert w zakresie kompleksowego wspierania organizacji i ludzi w nich pracujących. Specjalizuje się w programach podnoszących efektywność biznesową organizacji i wyniki firm poprzez działania z zakresu polityki personalnej. Prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach przechodzących transformację oraz będących w procesie zmian. Posiada szerokie doświadczenie we wdrażaniu projektów w placówkach medycznych.

Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Łódzkim oraz podyplomowego Studium Trenerów Grupowych, Podyplomowego Studium Coachingu przy SWPS. Posiada Tytuł Managera Placówki medycznej otrzymanego przez Wyższą Szkołę Marketingu i Zarządzania w Wałbrzychu. Prowadziła szkolenie i projekty doradcze dla firm z obszaru ochrony zdrowia, jak:

  • Federacja Porozumienie Zielonogórskie
  • Dolnośląski Związek Lekarzy Rodzinnych
  • Naczelna Izba Lekarska
  • Szpitale i POZ
  • Ministerstwo Zdrowia

Wydarzenie odbył się na stronie koordynowana.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy:

Dodaj komentarz