Webinar „Powikłania nowoczesnych terapii onkologicznych ze szczególnym uwzględnieniem powikłań niewymagających przerwania leczenia”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy na webinar dotyczący powikłań leczenia przeciwnowotworowego, który odbędzie się 27. października 2022 roku o godzinie 18.

Organizatorem spotkania jest Instytut Genetyki i Immunologii GENIM, który pod patronatem PTMR zaprezentuje Państwu wykład pt. „Powikłania nowoczesnych terapii onkologicznych ze szczególnym uwzględnieniem powikłań niewymagających przerwania leczenia”.

Prelegenci spotkania poruszą najważniejsze kwestie związane z leczeniem pacjentów z chorobą nowotworową. Zaproszeni eksperci przedstawią Państwu najnowszą wiedzę i najbardziej aktualne informacje na temat obowiązujących zaleceń dotyczących leczenia onkologicznego i jego powikłań.

W trakcie webinaru omówiona zostanie także rola lekarza rodzinnego w leczeniu powikłań terapii onkologicznych.

Aby wziąć udział w spotkaniu konieczna jest rejestracja na stronie internetowej wydarzenia, którą znajdą Państwo poniżej.

Podczas szkolenia dla jego uczestników dostępny będzie czat, który pozwoli na zadawanie pytań prowadzącym i konsultowanie swoich wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze!

Dodaj komentarz