Webinar: Medycyna podróży a szczepienia - 23.05.2024 r. godz. 19:00

Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze pt. „Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć?”, który odbędzie się 3. czerwca 2024 r. o godzinie 18:00 na stronie strefaPOZ.pl.

Celem spotkania jest przedstawienie znaczenia i wpływu kompetencji miękkich na jakość pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej oraz skuteczność interakcji z pacjentami i współpracownikami.

Podczas webinaru omówione zostaną kluczowe aspekty roli kompetencji miękkich w pracy z pacjentem oraz w zarządzaniu zespołem, w tym metody rozwijania umiejętności takich jak komunikacja, empatia i zarządzanie konfliktem.

Prowadzący Krzysztof Buła – Współwłaściciel One Speech. Założyciel i były prezes Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców, od ponad 10 lat związany z wystąpieniami publicznymi i edukacją w zakresie jakości debaty publicznej w Polsce.

Prowadził szkolenia dla wszystkich sektorów w Polsce, mając ponad 2000 godzin doświadczenia szkoleniowego i ponad 500 ocenionych debat. Prowadził zajęcia dla takich firm jak: 4F, Wydawnictwo Znak, Umicore, Codewise, Interstone, PAULA Ingredients.

Pracował również z przedstawicielami pierwszego i trzeciego sektora między innymi z Kancelarią Prezydenta RP, Uniwersytetem Jagiellońskim, Polskim Komitetem Paraolimpijskim, Polską Platformą Przemysłu Przyszłości.

Wydarzenie odbędzie się na stronie strefaPOZ.pl

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.