Nagranie webinaru: I stopień drabiny analgetycznej. Co musisz wiedzieć, lecząc pacjentów w POZ?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru organizowanego w ramach Akademii Leczenia Bólu. Tematem przewodnim spotkania było „I stopień drabiny analgetycznej: co musisz wiedzieć, lecząc pacjentów w POZ?”.

Wydarzenie to poświęcone było efektywnemu leczeniu bólu na pierwszym stopniu drabiny analgetycznej według WHO. Uczestnicy mogli zgłębić tematykę niesteroidowych leków przeciwzapalnych, paracetamolu i innych popularnych środków stosowanych w leczeniu bólu o niskim i średnim nasileniu.

Szkolenie skupiło się na dostarczeniu praktycznej wiedzy dotyczącej indywidualizacji terapii w przypadku bólu przewlekłego, a także na sposobach monitorowania efektywności leczenia i zarządzania potencjalnymi interakcjami lekowymi. Stanowiło doskonałą okazję do zdobycia aktualnych informacji, praktycznych umiejętności oraz do wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami w dziedzinie medycyny.

Prowadzący: lek. Justyna Ledwoch


Akademia Leczenia Bólu – Spotkania online

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 16-1024x640.png

Ból, będący powszechnym zjawiskiem, stanowi częsty powód wizyt pacjentów w gabinecie lekarza rodzinnego, zarówno w przypadku bólu ostrych, jak i przewlekłych. W odpowiedzi na tę problematykę Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej zorganizowało serię spotkań online w ramach Akademii Leczenia Bólu.

Spotkania te, odbywające się w formie interaktywnej rozmowy, skoncentrowane są na temacie leczenia bólu w podstawowej opiece zdrowotnej. Cała seria obejmuje 8 spotkań, które realizowane będą za pośrednictwem platformy internetowej ZOOM. Ta interaktywna forma spotkań pozwala na aktywny udział uczestników, zapewniając bogatą wymianę wiedzy i doświadczeń związanych z leczeniem bólu w praktyce lekarza rodzinnego.

Serdecznie zapraszamy!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-2023-09-14-o-07.24.56.png
Partnerem projektu jest GL Pharma

Dodaj komentarz