Webinar: Miejsce diklofenaku pośród leków z I szczebla drabiny analgetycznej - 18.06.2024 r. godz. 19:00

VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 czerwca 2024 r. w Radisson Hotel & Suites oraz Holiday Inn Gdansk – City Centre w Gdańsku.

VII Zjazd Polskiego Towarzysza Medycyny Paliatywnej to prestiżowe wydarzenie poświęcone opiece paliatywnej. W programie Zjazdu przewidziane są liczne wykłady oraz warsztaty, prowadzone przez specjalistów medycyny paliatywnej.

Szczególnie zapraszamy na sesję poświęconą współpracy medycyny paliatywnej z medycyną rodzinną, w której wezmą udział między innymi dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW oraz lek. Aleksander Biesiada. Debata odbędzie się 28 czerwca 2024 r. w godz. 16:30-18:00.

Z przyjemnością informujemy również, że w naszym newsletterze udostępniliśmy specjalny kod rabatowy, którego wprowadzenie w momencie rejestracji daje 20% zniżki!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Zjeździe oraz do aktywnego uczestnictwa w sesjach i debatach. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy w zakresie medycyny paliatywnej.

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.