V Kongres Medycyny Tropikalnej i Podróży – Gdynia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zapraszamy na V Kongres Medycyny Tropikalnej i Podróży, który odbędzie się 28-30. września 2023 r. w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.

Konferencja organizowana jest przez Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży.

Główną tematyką wydarzenia będą medycyna morska, tropikalna i sportowa prezentowane w formie wykładów, a także medycyna podróży prowadzona w formie warsztatów. Uczestnictwo w Kongresie doświadczonych specjalistów gwarantuje wysoki poziom przekazywanej wiedzy z zakresu diagnostyki, leczenia i profilaktyki oraz pozwoli zapoznać się z wynikami badań naukowych.

Mamy nadzieję, że program Kongresu będzie spełniał Państwa oczekiwania oraz przyczyni się do poszerzenia wiedzy w tych unikalnych specjalnościach medycznych.

Konferencja będzie również doskonałą okazją do przedstawienia wyników przez młodych naukowców, doktorantów oraz studentów działających w kołach naukowych w Polsce jak też na arenie Międzynarodowej.

Szczegóły dotyczące rejestracji oraz programu konferencji znajdują się na stronie internetowej wydarzenia:

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji!

Dodaj komentarz