Rusza rejestracja na III edycję Kursu leczenia bólu PTMR

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Z przyjemnością informujemy, że rusza rejestracja dla wcześniej zapisanych na III edycję Kursu Leczenia Bólu PTMR. W pierwszej kolejności możliwość dokończenia rejestracji otrzymają osoby, które zapisały się w ramach PRE-zapisów. Zachęcamy do sprawdzania skrzynki e-mail.

Informujemy, że dzięki wspólnej decyzji PTMR i Partnera Kursu, firmy GL Pharma, w tej edycji zostanie przeszkolonych aż 200 osób. Przez wzgląd na duże zainteresowanie, o udziale będzie decydowała kolejność zgłoszeń zapisach. Osoby zapisane w PRE-zapisach otrzymały już stosowne powiadomienie o możliwości dokończenia REJESTRACJI do udziału w III edycji Kursu.

Jeśli byłaś/byłeś zapisany w PRE-zapisanych – sprawdź maila (w tym folder SPAM).

Sekcja Opieki Wspierającej i Leczenia Bólu PTMR, wspólnie z zaproszonymi specjalistami w zakresie leczenia bólu, przygotowała Kurs leczenia bólu dla lekarzy rodzinnych. Kompleksowo obejmuje on podstawowe zagadnienia związane z rozpoznawaniem i leczeniem bólu ostrego i przewlekłego w gabinecie lekarza rodzinnego. Stanowi podstawę niezbędną do przeprowadzenia skutecznej i prawidłowo dobranej interwencji medycznej. 

Dodaj komentarz