Rejestracja i deklaracja członkowska online

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Uruchomiliśmy dla Państwa kolejne funkcje strony www PTMR. Możliwe jest już nie tylko zarejestrowanie się i zalogowanie, ale także wypełnienie deklaracji członkowskiej PTMR oraz opłacenie składki (szybki przelew).

Wśród dostępnych funkcji strony w menu na samej górze znajduje się zakładka “Rejestracja“. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie PTMR – użyj tej zakładki w celu jego założenia. Po wpisaniu podstawowych danych otrzymasz na podany w toku rejestracji adres wiadomość e-mail. Kliknij w tej wiadomości na link aktywujący konto.

Po rejestracji możesz już użyć zakładki “Moje konto“. Tam znajdziesz wszystkie swoje dane. Także w tym miejscu możesz złożyć deklarację członkowską.

Wygląd zakładki “Moje konto”.

Uwaga! Jeśli jesteś już członkiem PTMR:

  1. W przypadku, gdy posiadaliśmy Twój adres e-mail, został on umieszczony w bazie strony www. Aby uzyskać dostęp do hasła użyj opcji “Odzyskaj hasło” (na dole strony logowania lub tutaj).
  2. Jeśli w bazie członków PTMR nie było Twojego adresu e-mail: skontaktuj się z nami mailowo wysyłając na adres ptmr@ptmr.info.pl wiadomość z prośbą o dopisanie adresu e-mail do swoich danych członkowskich. W ten sposób uzyskasz dostęp do indywidualnego konta na stronie PTMR.

Po wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pól deklaracji członkowskiej i ich zatwierdzeniu pojawi się aktywna opcja “Opłać składkę”.

Możesz także alternatywnie użyć opcji z menu “Członkostwo”. W zakładce “Deklaracja” znajdziesz do wypełnienia deklarację członkowską (polecamy zrobić to online) a następnie w zakładce “Opłać składkę” znajdziesz informacje o płatności składki (także możesz to zrobić online).

Strona “Deklaracja” w zakładce “Członkostwo”.
Widok strony “Opłać składkę” – płatność online jest aktywna tylko po wypełnieniu wszystkich pól deklaracji członkowskiej.

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.