Pytania i odpowiedzi na koordynowana.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zachęcamy do korzystania z nowej funkcjonalności na portalu koordynowana.pl – najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Strona koordynowana.pl jest portalem przygotowanym i prowadzonym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który zbiera informacje dotyczące placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej oferujących świadczenia z zakresu opieki koordynowanej oraz umożliwia odnalezienie i nawiązanie współpracy na realizację różnych ścieżek między podmiotami POZ a innymi specjalistami.

Nową funkcjonalnością, którą przygotowaliśmy jest sekcja FAQ, w której znajdą Państwo odpowiedzi na wiele zadawanych pytań dotyczących opieki koordynowanej.

Pytania i odpowiedzi są pogrupowane w odpowiednie kategorie związane m.in. z konsultacjami specjalistycznymi i dietetycznymi, opracowaniem IPOMu, realizacją ścieżek opieki koordynowanej, a także kwestiami dotyczącymi rozliczenia i sprawozdania.

W celu łatwiejszego odnalezienia mogą Państwo także korzystać z wyszukiwarki, w której należy wpisać poszukiwaną frazę.

Pytania mogą Państwo zadawać poprzez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej w zakładce „Opieka koordynowana”.

Wszelkie pytania oraz uwagi dotyczące funkcjonowania portalu prosimy kierować na: koordynowana@ptmr.info.pl


Serdecznie zachęcamy do korzystania z portalu koordynowana.pl

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.