Webinar: Zapobieganie zakażeniom RSV - 25.06.2024 r. godz. 19:00

Przewlekła choroba nerek – szkolenia stacjonarne

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej rozpoczyna kolejny projekt dotyczący przewlekłej choroby nerek!

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić placówki POZ do udziału w stacjonarnych szkoleniach, które będą prowadzone w miejscu udzielania świadczeń zgłoszonej placówki. Przeprowadzone szkolenia skupią się na temacie przewlekłej choroby nerek oraz roli opieki koordynowanej w zapewnianiu kompleksowej opieki pacjentom.

Przewlekła choroba nerek stanowi poważne wyzwanie dla systemu opieki zdrowotnej, a jej znaczenie wciąż rośnie. Nowy projekt PTMR daje niepowtarzalną okazję do zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności, które pozwolą skuteczniej i efektywniej pomagać pacjentom zagrożonym oraz już obciążonym tą chorobą.

Szkolenie skierowane jest zarówno do lekarzypielęgniarek, jak i koordynatorów. Pragniemy zapewnić kompleksowe narzędzia i kompetencje niezbędne do świadczenia wysokiej jakości opieki nad pacjentami z PChN. 

Szkolenia będą prowadzone przez naszych ekspertów, posiadających doświadczenie w opiece nad pacjentami z PChN, którzy podczas stacjonarnych szkoleń przekażą wszystkie najważniejsze, najbardziej aktualne informacje dotyczące diagnostyki oraz leczenia.

Miło nam ogłosić, że oficjalne zapisy na udział w naszym nowym projekcie rozpoczną się 1 lutego 2024 roku. Aby się zapisać, zapraszamy na poniższą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo formularz zapisów.

Kliknij, aby przejść na stronę

Zachęcamy wszystkie zainteresowane placówki POZ do skorzystania z tej wyjątkowej możliwości podnoszenia kwalifikacji w zakresie opieki nad pacjentami z przewlekłą chorobą nerek!

Partnerem projektu jest:

AstraZeneca logo

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.