Praktyczne algorytmy w kardiologii

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na zbliżającą się Konferencję Praktyczne algorytmy w kardiologii, skierowaną do lekarzy rodzinnych. Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku we Wrocławiu.

Podczas konferencji, znani eksperci, w tym prof. dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. dr hab. n. med. Piotr Ponikowski oraz prof. dr hab. n. med. Krzysztof Reczuch, poprowadzą sesje dotyczące diagnozowania i leczenia najczęstszych problemów kardiologicznych. Sesje obejmą interaktywne warsztaty z EKG, dyskusje na temat zarządzania pacjentami z nadciśnieniem, cukrzycą, niewydolnością serca i wieloma innymi.

To doskonała okazja dla lekarzy rodzinnych do aktualizacji swojej wiedzy oraz umiejętności diagnostycznych i terapeutycznych, co ma bezpośredni wpływ na poprawę opieki nad pacjentami z chorobami serca.

Więcej szczegółów na temat programu i rejestracji mogą Państwo znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia​.

Zapraszamy do dołączenia do wyjątkowej sesji poświęconej kompleksowemu leczeniu pacjenta z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą i upośledzoną funkcją nerek!

Wydarzenie poprowadzą prof. dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas oraz dr n. med. Małgorzata Kobusiak-Prokopowicz. W trakcie spotkania zgłębimy tematykę optymalnej farmakoterapii, oceny ryzyka sercowo-naczyniowego, a także możliwości rozpoznawania i leczenia powikłań.

Nie przegap okazji pogłębienia wiedzy i zadawania pytań ekspertom!

Wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku we Wrocławiu, na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz