Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

koordynowana.pl – portal poświęcony opiece koordynowanej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

W celu ułatwienia odnalezienia oraz nawiązania współpracy pomiędzy placówkami POZ oraz specjalistami dziedzin objętych opieką koordynowaną, przygotowaliśmy portal koordynowana.pl

Strona koordynowana.pl jest portalem przygotowanym i prowadzonym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który zbiera informacje dotyczące placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej oferujących świadczenia z zakresu opieki koordynowanej. Strona internetowa umożliwia także podmiotom realizującym opiekę koordynowaną i planującym do niej przystąpić odnalezienie oraz nawiązanie współpracy na realizację różnych ścieżek.

koordynowana.pl daje możliwość udostępniania ogłoszeń przez lekarzy specjalistów wąskich dziedzin medycyny, których dotyczy opieka koordynowana, tj. kardiologii, diabetologii, endokrynologii i pulmonologii, którzy wyrażają chęć przystąpienia do realizacji świadczeń w ramach opieki koordynowanej. Pozwala także zamieścić ogłoszenia dotyczące chęci rozpoczęcia współpracy przez dietetyków oraz koordynatorów.

Na przestrzeni najbliższych tygodni planowane jest rozbudowywanie portalu o kolejne funkcjonalności. Już wkrótce pojawią się informacje w zakładce Q&A, w której znajdą Państwo najczęstsze pytania i odpowiedzi dotyczące opieki koordynowanej oraz jej realizacji przez podmioty POZ.

Dokładamy wszelkich starań, aby funkcjonalność naszego portalu była jak najlepsza. Chcąc zapewnić najbardziej aktualne dane, zwracamy się z prośbą do przedstawicieli podmiotów realizujących opiekę koordynowaną o wypełnienie poniższego formularza. Ankieta dotyczy aktualnych danych teleadresowych Państwa placówek oraz zakresu świadczeń realizowanych przez POZ.

Wszelkie pytania oraz uwagi dotyczące funkcjonowania portalu prosimy kierować na: koordynowana@ptmr.info.pl


Serdecznie zachęcamy do korzystania z portalu koordynowana.pl

Dodaj komentarz