Webinar: Miejsce diklofenaku pośród leków z I szczebla drabiny analgetycznej - 18.06.2024 r. godz. 19:00

Piśmiennictwo do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego 2024

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Z radością informujemy, że Konsultant Krajowa i Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego opublikowali nowy wykaz piśmiennictwa dla lekarzy realizujących kształcenie specjalizacyjne oraz przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego w dziedzinie MEDYCYNY RODZINNEJ 2024.

Nowy wykaz piśmiennictwa jest kluczowym narzędziem w przygotowaniach do egzaminu, dostarczając najnowszych i najważniejszych informacji, które stanowią potrzebną wiedzę dla lekarzy rodzinnych. Zaktualizowana lista została starannie opracowana, aby obejmowała szeroki zakres tematów, z którymi lekarze spotykają się na co dzień w swojej praktyce.

Pragniemy również poinformować, że pozycja Interna Szczeklika. Mały podręcznik 2022/2023. Wyd. Medycyna Praktyczna jest nieprawidłowa i obowiązującym podręcznikiem w najbliższej sesji jest Interna Szczeklika. Mały podręcznik 2023/2024.

Zachęcamy wszystkich lekarzy przygotowujących się do egzaminu specjalizacyjnego do zapoznania się z nowym wykazem.

Życzymy powodzenia wszystkim osobom podchodzącym do egzaminu i wierzymy, że dobre przygotowanie przyczyni się do osiągnięcia doskonałych wyników i dalszego rozwoju w zawodzie lekarza rodzinnego.

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.