Webinar: Miejsce diklofenaku pośród leków z I szczebla drabiny analgetycznej - 18.06.2024 r. godz. 19:00

Nowe funkcje strony

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wprowadzamy dla Państwa nowe funkcjonalności strony www Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Dzięki nim możliwe będzie zalogowanie się (lub rejestracja) i dostęp do wybranych treści serwisu.

W chwili obecnej członkowie PTMR otrzymują powiadomienia o dostępie do swoich kont w serwisie www PTMR. Informacje rozsyłane są partiami po 500 maili – prosimy cierpliwie oczekiwać na swoje powiadomienie 🙂 W wiadomości znajduje się instrukcja dotycząca potwierdzenia adresu e-mail i ustanowienia pierwszego hasła. Zachęcamy do wykonania tych działań.

Logowanie

Dzięki indywidualnemu kontu na stronie PTMR możliwe jest logowanie się w serwisie www (stałe dane) i dostęp do wybranych, niedostępnych inaczej treści. Te treści planujemy rozbudowywać – będą to nie tylko archiwalne webinary, ale także np. materiały sekcji PTMR.

Strefa członkowska

Wreszcie – na stronie dostępna jest strefa członkowska. Można w niej znaleźć treści, które nie wyświetlają się osobom niezalogowanym. Ale także zalogowanym, ale nie będącym członkami PTMR. Przede wszystkim dotyczy to archiwalnych zapisów webinarów.

W strefie członkowskiej można także sprawdzić i uzupełnić swoje dane: od imienia i nazwiska, przez dane kontaktowe, po przynależność do sekcji PTMR. Wreszcie możliwe jest opłacenie składki członkowskiej. Zupełnie online, w serwisie bezpiecznych płatności.

Przykładowe dane dotyczące członkostwa, widoczne w zakładce „Moje konto”.

Dostępne treści

  • Od razu dostępne będą wybrane webinary, których listę będziemy z każdym dniem sukcesywnie uzupełniać. Na pierwszy ogień – oba ostatnie webinary dotyczące SARS-COV-2!
  • Materiały sekcji, w tym sekcji opieki wspierającej i leczenia bólu.

Jeśli do tej pory nie masz jeszcze konta w serwisie PTMR, a:

  1. jesteś członkiem PTMR – poczekaj na mail z informacją o uaktywnieniu konta – postępuj zgodnie ze wskazówkami w mailu
  2. nie jesteś członkiem PTMR – poczekaj na informację o otwarciu możliwości zakładania kont.

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.