Leczenie bólu w POZ – ankieta

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w badaniu, którego celem jest ocena stosunku Lekarzy w Polsce do leczenia bólu przewlekłego.

Leczenie bólu w Podstawowej Opiece Zdrowotnej jest istotnym aspektem zapewniania pacjentom odpowiedniej opieki medycznej. Ból może być spowodowany różnymi przyczynami, takimi jak urazy, choroby przewlekłe, zapalenia czy procesy degeneracyjne. Leczenie bólu jest indywidualne i zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj bólu, przyczyny, stan zdrowia pacjenta oraz preferencje leczenia.

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej serdecznie zachęca do udziału w krótkim badaniu ankietowym, mającym na celu zrozumienie, w jaki sposób lekarze w Polsce podchodzą do leczenia bólu przewlekłego. Państwa uczestnictwo w badaniu jest niezmiernie cenne i pomoże nam poszerzyć wiedzę na ten temat.

Uzyskane wyniki posłużą nam do przygotowania zbiorczego opracowania naukowego obrazującego stosunek Lekarzy do wprowadzania terapii przeciwbólowej z różnych poziomów drabiny analgetycznej i pozwolą uzyskać informacje o potrzebie dalszego tworzenia interwencji edukacyjnych w tym obszarze.

Dziękujemy za poświęcony czas i wszystkie udzielone odpowiedzi.

Dodaj komentarz