Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Kurs: Opieka koordynowana w pulmonologii i alergologii – astma

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zachęcamy do udziału w pierwszej części naszego kursu „Opieka koordynowana w pulmonologii i alergologii”, która koncentruje się na astmie.

Kurs ten stanowi wyjątkową okazję dla lekarzy rodzinnych i specjalistów Podstawowej Opieki Zdrowotnej, aby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w zakresie jednej z najbardziej rozpowszechnionych przewlekłych chorób układu oddechowego.

Program oferuje dostęp do wartościowych wykładów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów w dziedzinach medycyny rodzinnej, alergologii i pulmonologii. Kurs zawiera kompleksowe informacje o diagnostyce i leczeniu astmy, od kryteriów rozpoznawania po farmakoterapię, z uwzględnieniem możliwości wykorzystania opieki koordynowanej w leczeniu tej choroby.

To doskonała okazja, aby zdobyć cenne informacje i umiejętności, które pomogą w jeszcze lepszym zarządzaniu opieką nad pacjentami cierpiącymi na astmę.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w kursie, który jest pierwszym krokiem w naszym kompleksowym programie edukacyjnym skierowanym na choroby układu oddechowego.

Zapraszamy!

Kurs powstał dzięki wsparciu:

AstraZeneca-logo-1024x338-1

Projekt edukacyjny pod patronatem:

Dodaj komentarz