Webinar: Miejsce diklofenaku pośród leków z I szczebla drabiny analgetycznej - 18.06.2024 r. godz. 19:00

Kurs leczenia bólu PTMR – ostatnia edycja?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Z radością informujemy, że ostatnia grupa 200 lekarzy rozpoczęła właśnie IV edycję Kursu leczenia bólu PTMR. Zapisy do tej edycji zostały zakończone w ciągu jednej doby. Świadczy to o ogromnym zainteresowaniu, za które jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni.

Dotychczas w Kursie leczenia bólu realizowanym przy wsparciu GL Pharma przeszkolonych zostało niemal 700 lekarzy rodzinnych. Cieszymy się, że wspólnie możemy przyczyniać się do poszerzania Państwa wiedzy oraz zwiększania kompetencji.

Przez wzgląd na rosnącą popularność projektu, zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy zainteresowani byli w stanie otrzymać dostęp do Kursu. Obecnie nie jesteśmy jednak w stanie odpowiedzieć na Państwa liczne pytania nt. kolejnych edycji. Dlatego właśnie mamy ogromną nadzieję na wznowienie Kursu leczenia bólu po tegorocznych wakacjach.

Chcielibyśmy także serdecznie podziękować wyłącznemu partnerowi Kursu, firmie GL Pharma. Dziękujemy za wsparcie, zaufanie i mamy nadzieję na wspólną realizację równie udanych projektów w przyszłości.

Jeżeli chcesz zgłosić chęć uczestnictwa w przyszłych edycjach, skorzystaj z powyższego odnośnika.

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.