Webinar: Miejsce diklofenaku pośród leków z I szczebla drabiny analgetycznej - 18.06.2024 r. godz. 19:00

Kurs Leczenia Bezsenności – Edycja II

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

PTMR z przyjemnością ogłasza, że już wkrótce rozpocznie się II edycja kursu poświęconego leczeniu bezsenności!

Ten kompleksowy program edukacyjny został zaprojektowany z myślą o lekarzach rodzinnych oraz specjalistach pracujących w Podstawowej Opiece Zdrowotnej, którzy najczęściej spotykają się z pacjentami zgłaszającymi problemy ze snem.

W ramach kursu omówione zostaną wszystkie kluczowe aspekty opieki nad pacjentami z zaburzeniami snu, od momentu pojawienia się pierwszych objawów i ich komplikacji, poprzez metody postępowania niefarmakologicznego, aż po właściwe leczenie. Uczestnicy zostaną również zapoznani z wskazaniami do konsultacji psychiatrycznej oraz możliwościami skierowania pacjentów do poradni leczenia zaburzeń snu. Szczególną uwagę poświęcono objawom alarmującym w bezsenności, które powinny wzbudzić czujność u lekarzy rodzinnych.

Zaangażowanie specjalistów w przygotowanie materiałów edukacyjnych ma na celu zwiększenie świadomości problemów ze snem wśród pacjentów różnych grup wiekowych, co ma przyczynić się do poprawy jakości opieki i, w konsekwencji, jakości życia chorych.

Kursy organizowane przez PTMR cieszą się dużą popularnością i lista uczestników często zapełnia się już w pierwszej dobie od otwarcia zapisów.

Nie przegapcie szansy na rozwój zawodowy i możliwość świadczenia jeszcze lepszej opieki swoim pacjentom.

Zapraszamy do zapisania się i dołączenia do grona specjalistów dążących do podnoszenia standardów w leczeniu bezsenności.

Oficjalny partner projektu

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.