Webinar: Nieinwazyjna diagnostyka zakażenia H. pylori. - 15.04.2024 r. godz. 19:00

Kongres Top Medical Trends 2024

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy na 18. edycję kongresu Top Medical Trends, który odbędzie się od 15 do 17 marca w Poznaniu. Przez trzy dni wybitni specjaliści prezentować będą najnowsze standardy postępowania i osiągnięcia naukowe z niemal wszystkich dziedzin medycyny.

Organizatorzy kongresu przygotowali specjalną ofertę dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Korzystając z kodu TMT24-PTMR można obniżyć koszt rejestracji na Top Medical Trends 2024 o 50%.

Uczestnictwo w kongresie Top Medical Trends pozwala lekarzom rodzinnym uzyskać odpowiedzi na trudne zawodowe pytania, a także daje możliwość rozmowy ze specjalistami o problemach, z jakimi stykają się w swoich gabinetach.

Komitet naukowy kongresu stawia na interdyscyplinarność, czego efektem jest ponad dwadzieścia sesji z wybranych dziedzin medycyny. Wykłady wygłoszą konsultanci krajowi, wojewódzcy, prezesi towarzystw naukowych, a także najwybitniejsi polscy specjaliści z różnych dziedzin medycyny.

Podczas Top Medical Trends 2024 eksperci poruszą m.in. tematy chorób sercowo-naczyniowych, metabolicznych, czujności onkologicznej, problemów endokrynologicznych, chorób zakaźnych, a także diagnostyki i terapii schorzeń neurologicznych. Ważną częścią kongresu są również praktyczne warsztaty z wielu obszarów medycyny.

Program i rejestracja:

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.