Kalkulator opioidów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zachęcamy do zapoznania się z narzędziem telemedycznym – Kalkulatorem Opioidów. To narzędzie zostało stworzone pod patronatem honorowym PTMR w celu usprawnienia procedury związanej z rotacją leków opioidowych, w odpowiedzi na potrzeby profesjonalnych pracowników medycznych.

Kalkulator Opioidów powstał na podstawie obszernych badań dotyczących stosowania leków opioidowych oraz ogólnego podejścia lekarzy do tego typu terapii. Jest to nieodpłatne narzędzie, które umożliwia precyzyjne wyliczanie dobowego ekwiwalentu morfiny oraz przeliczanie dobowej dawki opioidów pomiędzy różnymi lekami, korzystając z algorytmów opartych na dowodach naukowych (EBM).

Dostęp do zawartości serwisu jest ograniczony do osób, które są uprawnione do wystawiania recept, czyli profesjonalnych pracowników medycznych. Nasze narzędzie jest dedykowane specjalistom, którzy podejmują decyzje dotyczące terapii opioidowej i chcą mieć pewność, że robią to w sposób bezpieczny i zgodny z aktualnymi wytycznymi.

Kalkulator Opioidów to nie tylko wsparcie w codziennej praktyce medycznej, ale także narzędzie, które może przyczynić się do poprawy jakości opieki nad pacjentami oraz minimalizacji ryzyka związanego z lekami opioidowymi. Dzięki niemu możemy działać jeszcze skuteczniej i bardziej precyzyjnie w obszarze terapii bólu opartych na opioidach.

Zachęcamy do korzystania!

Partnerem projektu jest:
G.L. Pharma 

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.