Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Jak rozpocząć realizację opieki koordynowanej?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym składania wniosku i zawierania umowy na realizację opieki koordynowanej w POZ na koordynowana.pl

Strona koordynowana.pl jest portalem przygotowanym i prowadzonym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który zbiera informacje dotyczące placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej oferujących świadczenia z zakresu opieki koordynowanej oraz umożliwia odnalezienie i nawiązanie współpracy na realizację różnych ścieżek między podmiotami POZ a innymi specjalistami.

Wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem realizacji opieki koordynowanej serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem „Przygotowanie wniosku o opiekę koordynowaną w POZ”. W dokumencie zostały zamieszczone wszystkie najważniejsze informacje przydatne na etapie przygotowania wniosku o OK.

W poradniku znajdą Państwo informacje dotyczące m.in. wymaganych zasobów do realizacji poszczególnych ścieżek oraz koniecznych dokumentów, a także praktyczne wskazówki, które ułatwią złożenie wniosku.

Poradnik opracował: Krzysztof Targowski
Konsultacja merytoryczna: dr hab. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW, konsultant krajowy w dziedzinie medycyny rodzinnej

Państwa uwadze polecamy także zakładkę z materiałami edukacyjnymi oraz sekcję FAQ, w której znaleźć można ponad 70 przekrojowych pytań i odpowiedzi dotyczących realizacji opieki koordynowanej i jej poszczególnych elementów.

Wystarczy założyć darmowe konto, aby uzyskać dostęp do materiałów edukacyjnych, sekcji FAQ, a także otrzymać możliwość nawiązania współpracy z podmiotami POZ lub specjalistami!


Zachęcamy do korzystania z portalu koordynowana.pl i śledzenia na bieżąco pojawiających się nowości!

Pytania dotyczące opieki koordynowanej mogą Państwo zadawać poprzez formularz umieszczony na naszej stronie internetowej w zakładce „Opieka koordynowana”.

Wszelkie pytania oraz uwagi dotyczące funkcjonowania portalu prosimy kierować na: koordynowana@ptmr.info.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań dla zapewnienia poprawności i aktualności prezentowanych treści. Stanowią one zbiór dobrych praktyk. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz lub/i o kontakt z właściwym Oddziałem Wojewódzkim NFZ. 

Dodaj komentarz