Webinar: Zapobieganie zakażeniom RSV - 25.06.2024 r. godz. 19:00

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa dla lekarzy i farmaceutów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy na II Ogólnopolską Konferencję Naukową dla lekarzy i farmaceutów, która odbędzie się w dniach 19-20. października 2023 r. w Serocku.

Grupa Neuca i Aptekarska Szkoła Zarządzania już po raz drugi organizuje największą w Polsce konferencję naukową dedykowaną tym razem wszystkim zawodom medycznym.

Ta dwudniowa konferencja będąca kompilacją merytorycznych prelekcji obejmujących zagadnienia związane z profilaktyką, leczeniem i powikłaniami najczęściej występujących chorób przewlekłych z obszaru diabetologii, kardiologii, pulmonologii i leczenia bólu to nie tylko ogromna dawka aktualnej wiedzy, ale również przestrzeń do budowania zaufania, dialogu i integracji całego zespołu medycznego.

Udział w praktycznych warsztatach m.in. z zakresu spirometrii i obsługi inhalatorów z pewnością będzie ogromną wartością dodaną dla Uczestników, pozwalającą na wykorzystanie zdobytej wiedzy w codziennej pracy. Wśród zaproszonych wykładowców znajdą się wybitni eksperci z całego środowiska medycznego przekonani do idei współpracy zawodów medycznych, a wyjątkowość wydarzenia z pewnością dopełni nuta wieczornej integracji.

Konferencja będzie miała miejsce w dniach 19-20. października 2023 r. w Serocku w Hotelu Narvil.

„O współpracy lekarzy i farmaceutów mówi się od dłuższego czasu i jest ona naturalną koniecznością w optymalnie funkcjonującym systemie ochrony zdrowia. Porozmawiajmy o tym” ~ kierownik naukowy konferencji dr hab. n. med. A. Mastalerz-Migas, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji i zapisów na wydarzenie za pośrednictwem strony internetowej w poniższym linku:

Wydarzenie organizowane pod patronatem honorowym Centrum Medycznego Kształcenia
Podyplomowego
i Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji!

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.