II Interdyscyplinarna Konferencja Medycyny Okołooperacyjnej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na jedną z niewielu interdyscyplinarnych konferencji medycznych w Polsce. To już druga edycja Interdyscyplinarnej Konferencji Medycyny Okołooperacyjnej – IKMO 2024. Odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2024 roku w Gdańsku, w hotelu Focus, ul. Nad Stawem

Celem naszego działania jest poprawa jakości i bezpieczeństwa pacjentów w okresie okołooperacyjnym. Sposobem, jaki proponujemy – poprawa komunikacji między lekarzami różnych specjalności oraz innymi profesjonalistami medycznymi oraz dobre, wspólne przygotowanie pacjenta.

Szczególną uwagę zwracamy na unikanie powikłań u pacjentów z wielochorobowością oraz tych w podeszłym wieku. W działaniach edukacyjnych współpracujemy z wieloma specjalistami w kraju i za granicą.

W tym roku gośćmi honorowymi konferencji będą prof. Nick Guldemond, ekspert WHO oraz prof. dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, Konsultantka Krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej. Konferencja będzie trwała 2 dni, w piątek będą wykłady, w sobotę warsztaty.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia na stronie www.ikmo.pl i zachęcamy do udziału!

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz