Forum Lekarza Praktyka: podsumowanie w Warszawie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zapraszamy do udziału w ostatnim, podsumowującym wydarzeniu jesiennej sesji konferencji naukowo-szkoleniowych skierowanych do lekarzy medycyny rodzinnej i POZ! Spotkanie odbędzie się 26. listopada 2022 roku w Warszawie.

Forum Lekarza Praktyka to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych w różnych regionach Polski poświęconych najważniejszym problemom terapeutycznym, z którymi spotyka się lekarz rodzinny w swojej praktyce.

Tematyka spotkań obejmie m.in. szczepienia dorosłych, schorzenia układu pokarmowego i oddechowego, problemy skórne i hematologiczne oraz choroby cywilizacyjne XXI wieku. Do współpracy zaproszono czołowych specjalistów z danych dziedzin z największych ośrodków medycznych w Polsce.

Ostatnie spotkanie z tego cyklu odbędzie się 26. listopada 2022 roku w Warszawie, w Radisson Blu Sobieski. Początek wydarzenia o godzinie 8:15.

W trakcie konferencji będą mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów znakomitych prelegentów, którzy przybliżą tematy najczęściej pojawiających się chorób u pacjentów w POZ.

Rejestracji na spotkanie można dokonać za pośrednictwem strony internetowej w powyższym linku. Udział w wydarzeniu możliwy jest zarówno na żywo, jak w formie online. Uczestnicy otrzymują certyfikaty oraz punkty edukacyjne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Serdecznie zachęcamy do spotkania!

Dodaj komentarz