Forum Lekarza Praktyka – sesja jesienna

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zapraszamy do udziału w jesiennej sesji bezpłatnych konferencji naukowo-szkoleniowych skierowanych do lekarzy medycyny rodzinnej i POZ!

Forum Lekarza Praktyka to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych w różnych regionach Polski poświęconych najważniejszym problemom terapeutycznym, z którymi spotyka się lekarz rodzinny w swojej praktyce. Tematyka spotkań obejmie m.in. szczepienia dorosłych, schorzenia układu pokarmowego i oddechowego, suplementację i dietę, zdrowie psychiczne oraz problemy sercowo-naczyniowe. Do współpracy zaproszono czołowych specjalistów z danych dziedzin z największych ośrodków medycznych w Polsce.

W tej edycji zaplanowano cztery spotkania w czterech różnych miastach: Gdyni, Lublinie, Katowicach oraz podsumowujące wydarzenie w Warszawie.

Rejestracji na poszczególne spotkania można dokonać za pośrednictwem powyższej strony internetowej. Udział w wydarzeniach możliwy jest zarówno na żywo, jak w formie online. Uczestnicy otrzymują certyfikaty oraz punkty edukacyjne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Pierwsze wydarzenie z jesiennego cyklu odbędzie się 29. października 2022 roku w Gdyni, w Hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront. Rozpoczęcie konferencji o godzinie 8:25.

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniach!

Dodaj komentarz