Forum Lekarza Praktyka: Lublin

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zapraszamy do udziału w kolejnego wydarzenia w jesiennej sesji bezpłatnych konferencji naukowo-szkoleniowych skierowanych do lekarzy medycyny rodzinnej i POZ!
Najbliższe spotkanie odbędzie się w Lublinie, 5. listopada 2022 roku.

Forum Lekarza Praktyka to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych w różnych regionach Polski poświęconych najważniejszym problemom terapeutycznym, z którymi spotyka się lekarz rodzinny w swojej praktyce.

Tematyka spotkań obejmie m.in. szczepienia dorosłych, schorzenia układu pokarmowego i oddechowego, suplementację i dietę, zdrowie psychiczne oraz problemy sercowo-naczyniowe. Do współpracy zaproszono czołowych specjalistów z danych dziedzin z największych ośrodków medycznych w Polsce.

Drugie spotkanie z tego cyklu odbędzie się już w tę sobotę, 5. listopada 2022 roku w Lublinie, w Mercure Lublin Centrum. Otwarcie wydarzenia zaplanowano na godzinę 8:15.

W trakcie konferencji będą mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów znakomitych prelegentów, którzy przybliżą tematy najczęściej pojawiających się chorób u pacjentów w POZ.

W tej edycji odbędą się jeszcze dwa spotkania – w Katowicach oraz podsumowujące wydarzenie w Warszawie.

Rejestracji na poszczególne spotkania można dokonać za pośrednictwem strony internetowej w powyższym linku. Udział w wydarzeniach możliwy jest zarówno na żywo, jak w formie online. Uczestnicy otrzymują certyfikaty oraz punkty edukacyjne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniach!

Dodaj komentarz