Forum Lekarza Praktyka: Katowice

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

19. listopada 2022 roku w Katowicach odbędzie się trzecie spotkanie z jesiennej sesji Forum Lekarza Praktyka.

Forum Lekarza Praktyka to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych w różnych regionach Polski poświęconych najważniejszym problemom terapeutycznym, z którymi spotyka się lekarz rodzinny w swojej praktyce.

Tematyka spotkań obejmie m.in. szczepienia dorosłych, schorzenia układu pokarmowego i oddechowego, problemy skórne oraz choroby cywilizacyjne XXI wieku. Do współpracy zaproszono czołowych specjalistów z danych dziedzin z największych ośrodków medycznych w Polsce.

Kolejne spotkanie z tego cyklu odbędzie się 19. listopada 2022 roku w Katowicach w Courtyard by Marriott Katowice City Center. Początek wydarzenia o godzinie 8:25.

W trakcie konferencji będą mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów znakomitych prelegentów, którzy przybliżą tematy najczęściej pojawiających się chorób u pacjentów w POZ.

W tej edycji odbędzie się jeszcze jedno spotkanie podsumowujące cały cykl. Już teraz zapraszamy do Warszawy 26. listopada 2022 roku.

Rejestracji na poszczególne spotkania można dokonać za pośrednictwem strony internetowej w powyższym linku. Udział w wydarzeniach możliwy jest zarówno na żywo, jak w formie online. Uczestnicy otrzymują certyfikaty oraz punkty edukacyjne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji!

Dodaj komentarz