Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Forum Lekarza Praktyka 2023: Lublin

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną konferencje z tegorocznego cyklu Forum Lekarza Praktyka, która odbędzie się 18. listopada 2023 roku w Lublinie.

Forum Lekarza Praktyka 2023 to cykl 13 konferencji naukowo-szkoleniowych poświęconych najważniejszym problemom terapeutycznym, z którymi spotyka się lekarz rodzinny w swojej praktyce.

Tematyka spotkań obejmie m.in. szczepienia dorosłych, schorzenia układu pokarmowego i oddechowego oraz choroby cywilizacyjne XXI wieku. Nie zabraknie także informacji dotyczących opieki koordynowanej w POZ. Do współpracy zaproszono czołowych specjalistów z danych dziedzin z największych ośrodków medycznych w Polsce.

Kolejne spotkanie z tegorocznego cyklu odbędzie się 18. listopada 2023 roku w Lublinie w Hotelu Mercure Lublin Centrum. Początek wydarzenia o godzinie 8:50.

W trakcie konferencji będą mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów znakomitych prelegentów, którzy przybliżą tematy najczęściej pojawiających się chorób u pacjentów w POZ. Rejestracji na poszczególne spotkania można dokonać za pośrednictwem strony internetowej w poniższym linku.

Następne zaplanowane wydarzenia:

  • Warszawa-podsumowanie – 25 listopada

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Dodaj komentarz