Webinar: Zapobieganie zakażeniom RSV - 25.06.2024 r. godz. 19:00

Forum Lekarza Praktyka 2023: Gdynia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną konferencje z tegorocznego cyklu Forum Lekarza Praktyka, która odbędzie się 16. września 2023 roku w Gdyni.

Forum Lekarza Praktyka 2023 to cykl 13 konferencji naukowo-szkoleniowych poświęconych najważniejszym problemom terapeutycznym, z którymi spotyka się lekarz rodzinny w swojej praktyce.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone kwestie z dziedziny hepatologii oraz chorób przewodu pokarmowego. Będzie można także zapoznać się z wykładami na temat pulmonologii oraz profilaktyki przez szczepienia. Nie zabraknie także informacji dotyczących codziennej praktyki POZ. Do współpracy zaproszono czołowych specjalistów z danych dziedzin z największych ośrodków medycznych w Polsce.

Kolejne spotkanie z tegorocznego cyklu odbędzie się 16. września 2023 roku w Gdyni w Hotelu Mercure Gdynia Centrum. Początek wydarzenia o godzinie 8:50.

W trakcie konferencji będą mieli Państwo okazję wysłuchać wykładów znakomitych prelegentów, którzy przybliżą tematy najczęściej pojawiających się chorób u pacjentów w POZ. Rejestracji na poszczególne spotkania można dokonać za pośrednictwem strony internetowej w poniższym linku.

Następne zaplanowane wydarzenia:

  • Katowice – 30 września
  • Szczecin – 14 października
  • Rzeszów – 21 października
  • Lublin – 18 listopada
  • Warszawa-podsumowanie – 25 listopada

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.