Forum Lekarza i Farmaceuty 2023: Wrocław

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z tegorocznego cyklu Forum Lekarza i Farmaceuty, które odbędzie się 27. kwietnia 2023 roku we Wrocławiu.

Forum Lekarza i Farmaceuty to cykl ogólnopolskich konferencji obejmujący 6 spotkań w wybranych miastach Polski. Druga oraz najbliższa sesja będzie miała miejsce 27. kwietnia 2023 r. od godz. 15.00 w Dolnośląskiej Izbie Lekarskiej przy ul. Kazimierza Wielkiego 45 we Wrocławiu.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone kwestie dotyczące współczesnej fizjoterapii – podstawy i narzędzia terapeutyczne. Będzie można także zapoznać się z wykładami na temat fitoterapii w praktyce pulmonologa i pediatry oraz dowiedzieć się o zastosowaniu surowców roślinnych w praktyce lekarza rodzinnego. Nie zabraknie również wykładu na temat korzyści jakie przynosi pelargonia afrykańska w chorobach układu oddechowego.

Aby zapoznać się z dokładnym programem oraz dokonać rejestracji na spotkanie należy wejść w poniższy odnośnik. Uczestnicy wydarzenia otrzymują certyfikaty oraz punkty edukacyjne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia.

Serdecznie zachęcamy do udziału w spotkaniu!

Dodaj komentarz