Webinar: Medycyna podróży a szczepienia - 23.05.2024 r. godz. 19:00

Dermatoscopy Insights – konferencja

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję konferencji Dermatoscopy Insights, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2024 roku we Wrocławiu.

Jest to wydarzenie kontynuujące wieloletnią tradycję Konferencji Akademii Dermatoskopii i Polskiej Grupy Dermatoskopowej, przygotowywane przez znakomitych specjalistów z całej Polski – dermatologów, onkologów, chirurgów oraz lekarzy rodzinnych. Ich cenne doświadczenia kliniczne, najnowsze wyniki badań naukowych i obserwacje mają kluczowe znaczenie dla rozwoju polskiej dermatoskopii.

Uczestnicy będą mieli okazję nie tylko do poszerzenia wiedzy, ale również do aktywnego uczestnictwa w dyskusjach i nawiązywania wartościowych kontaktów zawodowych. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś interesującego i inspirującego. Program konferencji został starannie skomponowany, aby odzwierciedlić najnowsze osiągnięcia w dziedzinie dermato-onkologii.

Tegorocznym gościem specjalnym będzie profesor Caterina Longo z Kliniki Dermatologii Università degli Studi di Modena e Reggio Emilia, Sekretarz Generalny International Dermoscopy Society.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2024 r. w Hotel Wyndham Old Town, ul. Św. Mikołaja 67, Wrocław.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz