Czasopismo Family Medicine and Primary Care Review z Impact Factor!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Z ogromną radością informujemy o sukcesie czasopisma Family Medicine and Primary Care Review, który po raz pierwszy otrzymało IF.

Impact Factor (IF) to miara używana do oceny znaczenia i wpływu czasopism naukowych. Oblicza się go corocznie na podstawie średniej liczby cytowań artykułów opublikowanych w danym czasopiśmie w ciągu dwuletniego okresu.

Długo oczekiwana przez środowisko naukowe informacja o nowym indeksie cytowań została opublikowana. Jest to punktacja bardzo ważna z punktu widzenia czasopism, które zgodnie z zapowiedziami Web of Science czekały na swój pierwszy IF.

Dzięki staranności i zaangażowaniu naszych autorów oraz wsparciu naszych czytelników i recenzentów, z dumą możemy pochwalić się wynikiem 0,7 punktów IF. Ta ocena świadczy o wpływie publikacji na dziedzinę medycyny rodzinnej i podkreśla zaangażowanie w dostarczanie wartościowych treści dla społeczności medycznej.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do śledzenia czasopisma Family Medicine and Primary Care Review i korzystania z zamieszczanych publikacji, które są dostępne online. Dzięki temu mogą być Państwo na bieżąco z najnowszymi badaniami i osiągnięciami w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Serdecznie gratulujemy redakcjom, członkom rad naukowych, autorom i recenzentom!

Dodaj komentarz