Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Kurs Leczenia Bólu: Booklet dla Lekarzy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolejnym materiałem edukacyjnym, który stanowi wyczekiwany dodatek do Kursu Leczenia Bólu – Booklet dla Lekarzy. 

Tym razem pragniemy przedstawić Państwu nowatorski booklet dedykowany lekarzom rodzinnym, który został stworzony jako kontynuacja i uzupełnienie Kursu Leczenia Bólu. Realizatorem kursu jest Sekcja Opieki Wspierającej i Leczenia Bólu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, przy współpracy z zaproszonymi prelegentami, specjalistami w tej dziedzinie.

Kurs pozwala lekarzom poprawić umiejętności w zakresie rozpoznawania i diagnozowania bólu oraz prowadzenia jego kontroli poprzez praktyczne wskazówki i narzędzia. Wszelkie materiały przygotowane zostały z uwzględnieniem aktualnej wiedzy medycznej i bezpieczeństwa pacjenta.

W booklecie zebraliśmy najważniejsze informacje przekazane w naszym kursie.

Stanowi on znakomite źródło informacji w zakresie diagnostyki oraz leczenia bólu. W booklecie zawarliśmy najistotniejsze kwestie dotyczące bólu, które w szczegółowy sposób omówili prelegenci podczas kursu.

Booklet dla Lekarzy pozwala na skuteczne utrwalenie nabytej wiedzy, a jego podręczna forma ułatwia szybki dostęp do przydatnych informacji. Dla osób, które nie miały jeszcze możliwości wziąć udziału w naszym szkoleniu, stanowi źródło cennych informacji i praktycznych wskazówek w zakresie postępowania w leczeniu bólu.

W zakładce „dla Lekarzy” znajdą Państwo link umożliwiający pobranie Bookletu dla Lekarzy, a także wiele dodatkowych materiałów z Kursu Leczenia Bólu w formie nagrań wideo.

Przykładowe nagrania dostępne dla zalogowanych lekarzy:

Powyższe materiały edukacyjne stanowią jednak tylko dodatek do Kursu Leczenia Bólu PTMR. Nasze szkolenie kompleksowo obejmuje zagadnienia związane z rozpoznawaniem i leczeniem bólu ostrego i przewlekłego w gabinecie lekarza rodzinnego. Od samego początku kurs cieszy się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. Serdecznie zachęcamy do zapisania się na listę zainteresowanych, w celu wzięcia udziału w kolejnej edycji.

Kurs jest dla uczestników bezpłatny dzięki współpracy z partnerem, firmą GL Pharma.

Serdecznie zachęcamy do korzystania i poszerzania wiedzy w zakresie leczeniu bólu!

Dodaj komentarz