Ankieta dotycząca wdrażania i realizacji opieki koordynowanej w POZ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym wdrażania i realizacji opieki koordynowanej w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Celem tej ankiety jest poznanie trudności napotykanych na każdym etapie wdrażania i realizacji opieki koordynowanej, jak również identyfikacja potencjalnych obszarów do dalszej optymalizacji i doskonalenia systemu opieki zdrowotnej.

Poniższa ankieta przyczyni się do oceny korzyści i potencjalnych trudności wynikających z wprowadzenia opieki koordynowanej w POZ. Wnioski z badania będą mogły posłużyć do dalszego rozwoju opieki koordynowanej i ułatwienia jej realizacji w placówkach POZ.

Czym jest opieka koordynowana?

Zgodnie z założeniami opieki koordynowanej POZ sprawuje skoordynowaną opiekę zdrowotną nad pacjentem, zapewniając mu kompleksowe wsparcie w chorobach przewlekłych oraz profilaktykę. Lekarze POZ otrzymali możliwość kierowania pacjentów na określone badania w ramach nowo wprowadzonego budżetu powierzonego, z którego możliwe będzie finansowanie także innych świadczeń, w tym porad edukacyjnych (udzielanych przez pielęgniarkę lub lekarza), porad dietetycznych oraz konsultacji specjalistycznych w ramach opieki koordynowanej.

Państwa opinie są dla nas bardzo ważne, posłużą do wsparcia podejmowania decyzji w zakresie rozwoju opieki koordynowanej, zachęcamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału i podzielenia się swoimi uwagami.

Dziękujemy za poświęcony czas i wszystkie udzielone odpowiedzi.

Dodaj komentarz