Akademia Rezydenta PTMR – Edycja II

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Z przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej rozpoczyna drugą edycję projektu Akademia Rezydenta PTMR!

Nowa edycja po raz kolejny będzie koncentrować się na gruntownym przygotowaniu do nadchodzącej wiosennej sesji Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Szkolenie przeznaczone jest dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej posiadających konto na stronie PTMR z potwierdzonym numerem PWZ. Jest ono skierowane przede wszystkim do osób w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z medycyny rodzinnej przygotowujących się do egzaminu, jednak wziąć udział w wydarzeniu mogą wszystkie osoby, pragnące poszerzyć bądź odświeżyć swoją wiedzę.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uprzejmie prosimy zainteresowane osoby o wypełnienie poniższej ankiety. Na podstawie udzielonych odpowiedzi wyznaczone zostaną najbardziej dogodne terminy oraz plan szkolenia pod względem zagadnień merytorycznych. Poprzez wypełnienie formularza możliwe jest także zapisanie się na listę osób zainteresowanych szkoleniem, dzięki czemu jako pierwsi dowiedzą się Państwo o szczegółach planowanego wydarzenia

Platforma Online

Z przyjemnością informujemy, że nasza dedykowana platforma online Akademii Rezydenta Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej jest nieustannie dostępna dla członków PTMR! Z dumą podkreślamy, że regularnie pracujemy nad jej ulepszaniem, aby zapewnić najwyższą jakość edukacyjną i profesjonalne wsparcie w przygotowaniach do egzaminów oraz doskonaleniu umiejętności zawodowych.

Nasza platforma zawiera bogatą bazę pytań i testów z minionych sesji egzaminacyjnych, wzbogaconych o pełne odpowiedzi i komentarze ekspertów. Dzięki temu jest to cenne źródło wiedzy, które znacząco przyczynia się do podnoszenia standardów opieki medycznej w Polsce.

Jesteśmy zobowiązani do ciągłego rozwoju i aktualizacji zawartości, aby nasi użytkownicy mieli dostęp do najnowszych informacji i zasobów. Zachęcamy członków PTMR do aktywnego korzystania z tej platformy, która stanowi wyraz naszego zaangażowania w rozwijanie kompetencji zawodowych w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Platforma przeznaczona jest dla członków Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej posiadających konto na stronie PTMR z potwierdzonym numerem PWZ.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia wszelkich informacji na naszej stronie internetowej oraz fanpage’u Facebooku!

Dodaj komentarz

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.