Webinar: Znaczenie szczepień dorosłych w chorobach przewlekłych - 07.05.2024 r. godz. 19:00

Webinar o opiece koordynowanej: ABC Lekarza Rodzinnego

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wielkimi krokami zbliża się drugie spotkanie z cyklu szkoleń online poświęconych opiece koordynowanej pod nazwą ABC Lekarza Rodzinnego. Kolejny webinar odbędzie się 14. czerwca 2023 r. o godzinie 18:30 na platformie zoom online.

Celem projektu jest szeroka edukacja lekarzy w obszarze chorób cywilizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób przewlekłych z dziedziny diabetologii, endokrynologii i kardiologii. Projekt jest realizowany cyklicznie, a już 14 czerwca 2023 r. zapraszamy na drugie spotkanie w tym roku.

Wydarzenie jest realizowane we współpracy z firmą Merck, a Kierownikiem Merytorycznym całego wydarzenia jest dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW.

Podczas tych spotkań będą poruszane merytoryczne aspekty opieki nad pacjentem dostosowane do bieżących potrzeb lekarzy rodzinnych, zagadnienia z opieki koordynowanej, które ułatwią lekarzom zrozumienie możliwości, jakie daje ten program w codziennej pracy, w kontekście wykorzystania nowych świadczeń dla szybszego diagnozowania i leczenia pacjentów z chorobami przewlekłymi.

Tematami najbliższego spotkania będą:

  • Indywidualny plan opieki medycznej dla pacjenta z cukrzycą i przewlekłą chorobą nerek– Prof. dr hab. n. med. Michał Holecki
  • BACC – współpraca lekarza rodzinnego i endokrynologa– Prof. dr hab. n. med. Ewelina Szczepanek-Parulska
  • Echokardiografia i BNP/NT – proBNP- u kogo, kiedy? Jak korzystać z nowych narzędzi diagnostycznych w POZ?– Prof. dr hab. n. med.Katarzyna Mizia-Stec

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Dodaj komentarz