Nagranie webinaru: POChP – współpraca w ramach OK

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru inicjującego projekt edukacyjny PTMR oraz kurs online poświęcony zagadnieniom najczęstszych przewlekłych chorób dróg oddechowych – astmy i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP).

Kurs skierowany jest przede wszystkim do lekarzy rodzinnych i lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Obejmuje on zagadnienia najczęstszych przewlekłych chorób dróg oddechowych – astmy i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), których diagnostyka i leczenie objęte są ścieżką opieki koordynowanej.

W materiałach umieszczonych w kursie znajdą Państwo najważniejsze aspekty diagnostyki oraz terapii chorób układu oddechowego z uwzględnieniem możliwości wykorzystania opieki koordynowanej. Opisują one postępowanie od podejrzenia, przez kryteria rozpoznania, aż po farmakoterapię w zaostrzeniach tych schorzeń.

Kurs Opieka koordynowana w pulmonologii i alergologii to ponad 10 godzin niezwykle przydatnych wykładów prowadzonych przez specjalistów w dziedzinach medycyny rodzinnej, alergologii i pulmonologii.

Prowadzący: dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW oraz dr n. med. Małgorzata Czajkowska – Malinowska.

 

Nagranie dostępne tylko dla zalogowanych uczestników.

 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nagrania webinaru pt. „POChP: współpraca w ramach OK”. Ten wyjątkowy event nie tylko inauguruje drugą część naszego kursu online, ale również stanowi kluczowy element naszego projektu edukacyjnego PTMR, tym razem skupiając się na przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc (POChP).

Kurs powstał dzięki współpracy z:

AstraZeneca-logo-1024x338-1

Projekt edukacyjny pod patronatem:

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.