Webinar: Medycyna podróży a szczepienia - 23.05.2024 r. godz. 19:00

Nagranie webinaru: PChN w opiece koordynowanej – nowe możliwości

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru inicjującego kurs poświęcony przewlekłej chorobie nerek.

Sesja online pt. "PChN w opiece koordynowanej - nowe możliwości" nie tylko dostarczyła obszerną ilość informacji, ale także zainaugurowała kurs na temat przewlekłej choroby nerek, zwiększając świadomość i wiedzę na temat nowoczesnych metod leczenia i zarządzania tą chorobą w warunkach opieki koordynowanej.

Podczas webinaru, eksperci z dziedziny nefrologii oraz opieki zdrowotnej przedstawili nowoczesne podejścia i strategie w leczeniu PChN, zwracając szczególną uwagę na interdyscyplinarne i zintegrowane metody, które mogą znacznie poprawić jakość życia pacjentów.

Uczestnicy dowiedzieli się, jakie są najnowsze kierunki w diagnozowaniu, monitorowaniu i leczeniu tej choroby, oraz jak efektywnie włączyć pacjenta w proces leczenia.

Prowadzący:

  • Dr. hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW - Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, Konsultant Krajowa w dziedzinie medycyny rodzinnej
  • Prof. dr hab. n. med. Magdalena Krajewska - Prezes Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego, Kierownik Katedry i Kliniki Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

 

Nagranie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

 

Serdecznie zapraszamy!

Partner wydarzenia: