Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Nagranie webinaru: „Bezsenność. Właściwy dobór terapii”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zapraszamy na drugi już webinar z cyklu pt. "Depresja, ból i bezsenność w czasach COVID", który odbędzie się 12 kwietnia 2022 roku (wtorek), o godzinie 19:00.

Podczas spotkania zostanie omówiona rola lekarzy rodzinnych we właściwym rozpoznawaniu i doborze odpowiedniej terapii bezsenności. Poruszone zostaną także kwestie dotyczące pułapek diagnostycznych i momentu, w którym lekarz POZ powinien konsultować pacjenta.

Webinar poprowadzi Pan prof. dr hab. n. med. Adam Wichniak, lekarz specjalista psychiatra i neurofizjolog kliniczny. Pan profesor posiada certyfikat medycyny snu Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem, certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz licencję EEG Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Badań nad Snem i Narodowej Fundacji Snu, członkiem zespołu ekspertów ds. zaburzeń snu Światowej Federacji Towarzystw Psychiatrii Biologicznej (WFSBP). Od 1998 r. zajmuje się leczeniem zaburzeń snu i badaniami nad snem. Pracuje w Ośrodku Medycyny Snu i III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z (mogącym stanowić wyzwanie) przypadkiem klinicznym, z którym mógłby zetknąć się lekarz rodzinny w swojej codziennej praktyce.

Webinar będzie dostępny wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.