Webinar: Miejsce diklofenaku pośród leków z I szczebla drabiny analgetycznej - 18.06.2024 r. godz. 19:00

Nagranie webianru: Astma ciężka i leczenie biologiczne w gabinecie lekarza POZ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webinaru pt. "Astma ciężka i leczenie biologiczne w gabinecie lekarza POZ".

Wydarzenie poświęcone było zagadnieniom związanym z diagnozowaniem i leczeniem astmy ciężkiej, ze szczególnym uwzględnieniem terapii biologicznej, w warunkach podstawowej opieki zdrowotnej.

Astma ciężka jest poważnym schorzeniem układu oddechowego, które znacząco wpływa na jakość życia pacjentów. Charakteryzuje się przewlekłym zapaleniem dróg oddechowych, napadami duszności, świszczącym oddechem oraz kaszlem. Standardowe metody leczenia często okazują się niewystarczające, co prowadzi do częstych zaostrzeń choroby i hospitalizacji.

Webinar był doskonałą okazją, aby dowiedzieć się więcej na temat astmy ciężkiej, nowoczesnych metod leczenia biologicznego oraz ich praktycznego zastosowania w gabinecie lekarza POZ. Wydarzenie to skierowane było do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, pulmonologów, alergologów oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami w leczeniu astmy.

 

Prowadzący:

  • lek. Aleksander Biesiada – Specjalista medycyny rodzinnej, pełnomocnik Zarządu Głównego PTMR ds. Innowacji i Rozwoju, członek Zespołu MZ ds. OK

 

Webinar będzie dostępny w niniejszym wpisie w dniu wydarzenia wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Partnerem wydarzenia jest:

AstraZeneca logo

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.