Webinar: Kompetencje miękkie w Twoim POZ. Czy warto i jak zacząć? 03.06.2024 r. godz. 18:00

Nagranie webinaru: Alergolog i lekarz rodzinny – o astmie w POZ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania webianaru, który rozpoczął projekt edukacyjny PTMR oraz kurs online poświęcony zagadnieniom najczęstszych przewlekłych chorób dróg oddechowych – astmy i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP).

Kurs skierowany jest przede wszystkim do lekarzy rodzinnych i lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Obejmuje on zagadnienia najczęstszych przewlekłych chorób dróg oddechowych – astmy i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), których diagnostyka i leczenie objęte są ścieżką opieki koordynowanej.  

W materiałach umieszczonych w kursie znajdą Państwo najważniejsze aspekty diagnostyki oraz terapii chorób układu oddechowego z uwzględnieniem możliwości wykorzystania opieki koordynowanej. Opisują one postępowanie od podejrzenia, przez kryteria rozpoznania, aż po farmakoterapię w zaostrzeniach tych schorzeń.   

Kurs Opieka koordynowana w pulmonologii i alergologii to ponad 10 godzin niezwykle przydatnych wykładów prowadzonych przez specjalistów w dziedzinach medycyny rodzinnej, alergologii i pulmonologii.

Spotkanie inauguracyjne poprowadzili dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW oraz prof. dr hab. n. med. Maciej Kupczyk.

 

Nagranie dostępne tylko dla zalogowanych uczestników z zweryfikowanym numerem PWZ.

 

Webinar był nie tylko początkiem naszego projektu edukacyjnego PTMR, ale także inauguruje istotną część kursu online poświęconą astmie.

Kurs powstał dzięki współpracy z:

AstraZeneca-logo-1024x338-1

Projekt edukacyjny pod patronatem: