Webinar: Alergolog i lekarz rodzinny – o astmie w POZ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze, który rozpoczyna projekt edukacyjny PTMR oraz kurs online poświęcony zagadnieniom najczęstszych przewlekłych chorób dróg oddechowych – astmy i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP). Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia 2023 r. o godz. 19:00.

Kurs skierowany jest przede wszystkim do lekarzy rodzinnych i lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Obejmuje on zagadnienia najczęstszych przewlekłych chorób dróg oddechowych – astmy i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), których diagnostyka i leczenie objęte są ścieżką opieki koordynowanej.  

W materiałach umieszczonych w kursie znajdą Państwo najważniejsze aspekty diagnostyki oraz terapii chorób układu oddechowego z uwzględnieniem możliwości wykorzystania opieki koordynowanej. Opisują one postępowanie od podejrzenia, przez kryteria rozpoznania, aż po farmakoterapię w zaostrzeniach tych schorzeń.   

Kurs Opieka koordynowana w pulmonologii i alergologii to ponad 10 godzin niezwykle przydatnych wykładów prowadzonych przez specjalistów w dziedzinach medycyny rodzinnej, alergologii i pulmonologii.

Spotkanie inauguracyjne poprowadzą dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. UMW oraz prof. dr hab. n. med. Maciej Kupczyk.

 

Webinar będzie dostępny w niniejszym wpisie w dniu wydarzenia wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

 

Webinar, który odbędzie się 5 grudnia 2023 r. o godz. 19:00, jest nie tylko początkiem naszego projektu edukacyjnego PTMR, ale także inauguruje istotną część kursu online poświęconą astmie.

Zapraszamy serdecznie do udziału w zbliżającym się webinarze pt. "Alergolog i lekarz rodzinny - o astmie w POZ". To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o nowoczesnych metodach leczenia i profilaktyki astmy, bezpośrednio od doświadczonych specjalistów.

Kurs powstał dzięki współpracy z:

AstraZeneca-logo-1024x338-1

Projekt edukacyjny pod patronatem:

Przewlekła chroba nerek

Kurs dla lekarzy POZ

Dołącz do PTMR

Zapraszamy do dołączenia do PTMR, udziału w pracach Sekcji, uczestnictwa w szkoleniach, w tym online.