Webinar: Porada wstępna – jak wykorzystać świadczenia opieki koordynowanej do diagnostyki chorób przewlekłych?
- 23.04.2024 r. godz. 19:00

Sekcja Naukowa PTMR

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami związanymi z Sekcją Naukową PTMR.

Drodzy Państwo!

Od października 2022 roku zostałem współprzewodniczącym Sekcji Naukowej PTMR. W imieniu pozostałych Członków Zarządu sekcji chciałbym zaprosić Was do dołączenia do naszej sekcji w ramach PTMR oraz grupy na Facebooku.

W najbliższym czasie plany sekcji obejmują:

  • rozpoczęcie wspólnych prac nad projektami naukowymi – jeśli masz pomysł, chciałbyś dołączyć do trwającego projektu zgłoś się na grupie.
  • cykliczne publikowanie informacji o charakterze szkoleniowym i edukacyjnym w zakresie rozwoju naukowego i tzw. „warsztatu badacza” – prowadzone przez dr hab. n. med. Karolinę Kłodę
  • nowa odsłona Sesji Naukowej w ramach XII Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej – więcej informacji wkrótce

Serdecznie zachęcam do dołączenia do Sekcji Naukowej PTMR!

Przewodniczący sekcji
lek. Mateusz Babicki


Do sekcji można dołączyć już na etapie składania deklaracji członkowskiej poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu.

  1. Obecni członkowie PTMR mogą dołączyć poprzez wysłanie wiadomości e-mail.
  2. Można dołączyć także łatwiej: poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w zakładce „Moje kontodostępnej po zalogowaniu na naszej stronie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony sekcji, gdzie uzyskają Państwo informacje także o innych sekcjach Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.